The wishlist name can't be left blank
575 861 777 Pracujemy w godzinach:  8.00 - 16.00
Waluta
Język
  • RODO

   Szanowni Państwo!                                                                                                                             

    

   Dnia 25 maja 2018r. weszły w życie nowe przepisy związane z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych, tzw. „RODO”. W wyniku wejścia w życie nowych przepisów prawa informujemy, że Państwa dane za Waszą zgodą mogą, lub już znajdują się w naszej bazie klientów biznesowych. W związku z powyższym pragniemy poinformować Państwa, że  administratorem przekazanych przez Państwa danych jest firma Maltex sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 8J w Bydgoszczy.

   Poniżej przedstawiliśmy zasady przetwarzania dostarczonych nam danych.

   Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa mogą posłużyć nam  w celu kontaktu dotyczącego określonego zakupu, zawarcia i finalizacji umowy-sprzedaży,  przedstawienia ofert handlowych, promocji , skierowania do Państwa treści marketingowych, prowadzenia analiz wewnętrznych, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania w sposób, na który została wyrażona takowa zgoda. Dla utrzymania relacji biznesowej dane zostaną przechowane bezterminowo. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Spółki. Co do zasady, w naszej bazie przechowujemy imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego.

   Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania przysługują Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw lub zapomnienia przeciwko przetwarzaniu danych. W przypadku sprzeciwu przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej na adres marketing@maltex.com.pl. Podkreślamy, że Państwa dane są u nas bezpiecznie.

   Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu do tego czasu, tj. 25 maja 2018r. Maltex sp. z o.o będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.

Jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem

Dlatego

  Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

  Certyfikat Trusted Shops

  Metody wysyłki:

  Metody Płatności: