The wishlist name can't be left blank
575 861 777 Pracujemy w godzinach:  8.00 - 16.00
Waluta
Język
  • O nas

   Szanowni Państwo,

   Miło nam przedstawić Państwu naszą firmę. Maltex Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie - zespół wspaniałych indywidualności, którym zależy na wypracowaniu najlepszych z możliwych relacji pomiędzy Klientem a producentem. Firma rozpoznawalna jest na rynku krajowym i zagranicznym w obszarze branży dziecięcej pod marką Maltex Baby i Lulu Design oraz w branży AGD - Maltex Home.

   Będąc producentem wanienek dla dzieci mamy świadomość, jak ważna jest pielęgnacja dzieci i niemowląt już w pierwszych dniach życia. Mając na uwadze również zdrowie rodziców opracowaliśmy jedyny i niepowtarzalny stojak pod wanienkę, który posiada trzystopniową regulację wysokości, półki na akcesoria kąpielowe oraz dodatkowe zabezpieczenia. Wanienki dla dzieci występują w 2 rozmiarach, również w opcji z matą antypoślizgową i korkiem odpływowym. Autorska mata antypoślizgowa zastosowana jest również w fotelikach do kąpieli. Wanna z korkiem i matą antypoślizgową, fotelik do kąpieli dla niemowląt , wiaderko na pieluchy i wodę oraz stojak - wszystkie te produkty tworzą niezbędny zestaw do kąpieli malucha. Takie zestawy można tworzyć w dowolny sposób, z dowolną ilością produktów, w zależności od gustów, upodobań i potrzeb klientów. W naszej ofercie znajduje się również specjalna wyprawka dla noworodka zawierająca najpotrzebniejsze akcesoria do pielęgnacji dzieci będąca jednocześnie znakomitym starterem dla każdego rodzica.

   Jako producent nocników dla dzieci oferujemy zarówno nocniczki klasyczne, jak i te z pozytywką. Co ważne, dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa maluszka oraz w oparciu o aktualne trendy rynkowe opracowaliśmy nowe modele z zastosowaniem gumy antypoślizgowej która gwarantuje większą przyczepność, stabilność i bezpieczeństwo. W ofercie produktów dwukomponentowych znajduje się nakładka na deskę sedesową z gumkami antypoślizgowymi , nocnik z gumkami antypoślizgowymi oraz podnóżek z gumkami antypoślizgowymi. Produkty Maltex Baby dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu kolekcjach z grafiką autorską.

   Pod marką Maltex Home oferujemy szeroki wachlarz drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z polipropylenu, są to: wiadra, wiadra do mopa, miotły, zmiotki, szufelki oraz szczoteczki do rąk.

   Realizując politykę jakości i poddając cyklicznej certyfikacji nasze produkty, przestrzegamy zasadę stosowania komponentów wyłącznie europejskiego pochodzenia i od sprawdzonych producentów.

   Pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z katalogiem naszych produktów i podjęcia współpracy z naszą firmą.

   Zespół firmy Maltex

Jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem

Dlatego

  Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

  Certyfikat Trusted Shops

  Metody wysyłki:

  Metody Płatności: